Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00
2. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/11/15 15:00
3. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/11/15 15:00
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00
7. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 21/11/15 15:00
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
11. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/11/15 15:00
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/11/15 15:00
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00
15. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00
16. ΙΑΣΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00
19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 09:45
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/11/15 11:00
21. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/11/15 15:00
22. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/11/15 15:00
23. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/11/15 15:00
24. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00
26. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
27. ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/11/15 11:00
28. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00
29. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/11/15 15:00
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00
32. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/11/15 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00
35. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/11/15 15:00
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00
37. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/11/15 15:00
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
39. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00
40. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/11/15 15:00
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/11/15 15:00
44. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/11/15 15:00
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/11/15 15:00
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/11/15 15:00
48. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/11/15 15:00
49. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/11/15 11:00
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/11/15 15:00
51. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/11/15 15:00
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
53. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
54. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/11/15 11:00
55. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/11/15 11:00
56. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00
57. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 22/11/15 11:00
58. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/11/15 11:00
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/11/15 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/11/15 15:00
61. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 15:00
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/11/15 11:00
63. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 11:00
64. ΠΟΨ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/11/15 15:00
65. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/11/15 15:00

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply