Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Η ΕΠΣΑ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου και στις 3 κατηγορίες.

Αναλυτικά…

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΧΩΡΑΦΑΣ: Ανθούπολη- Ολυμπιακός Λιοσίων

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ: Δάφνη Παλαιού Φαλήρου- Αγιαξ Ταύρου

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αγιος Δημήτριος- ΑΟ Περιστερίου

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Κένταυρος Βριλησσίων- Αγιοι Ανάργυροι

ΕΡΓΑΝΗΣ: Δόξα Βύρωνος- Αγία Παρασκευή

ΡΕΠΟ: Λυκόβρυση

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΟΝΦ Ατταλος- Αθηναϊκός

ΓΟΥΔΗ:  Αστέρας Ζωγράφου- Νέα Ιωνία

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΑΕ Ηράκλειο- Χολαργός

ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ; Αγία Ελεούσα- Πετράλωνα

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Σούρμενα- ΓΣ Αργυρούπολης

ΡΕΠΟ: Βριλήσσια

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου- Μικρασιατικός

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό- Παλαιό Φάληρο

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ; Πανερυθραϊκός- Κηπούπολη

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Αρης Πετρούπολης- Βύρωνας

ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Ηλυσιακός- Τράχωνες

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηφαιστος Περιστερίου- Χαλάνδρι

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ,ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ): Χαϊδάρι- Διάνα Ηλιούπολης

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Μελίσσια- Απόλλων Χαλανδρίου

ΤΡΑΧΩΝΩΝ: Θύελλα Αγίου Δημητρίου- Ιάσωνας

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄: Παπάγος- Ελπίδα Αγίων Αναργύρων

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική)

1ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Τερψιθέα- Κολωνός

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Κοψαχείλα- ΠΟΨ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ; Κορωνίδα- Γκυζιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηρακλής Περιστερίου- Νεοπεντελικός

16:00

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: ΑΟ Γλυφάδας- Γαλαξίας

ΚΥΨΕΛΗΣ: Πέρα Κλουμπ- ΓΣ Καισαριανής

2ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη- Ατρόμητος Χαλανδρίου

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης- Χαλκηδονικός

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης- Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

13:00

ΧΩΡΑΦΑΣ: Αμιλλα Περιστερίου- ΑΕ Περιστερίου

16:00

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Εθνικός Αστέρας- ΠΑΣ Γαλάτσι

ΠΕΥΚΗΣ; Παράδεισος- Ταταύλα

3ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω- Λαύρα Αργυρούπολης

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αρης Καλαμακίου- Αρης Χολαργού

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Νέα Σμύρνη- Αστέρας Εξαρχείων

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ; Δάφνη Αθηνών- Ελευθερούπολη

ΖΗΡΙΝΕΙΟ: Κηφισιά 2010- Καλαμάκι

ΡΕΠΟ: ΑΕ Μεταμόρφωσης

4ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00

ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός- Φοίνικας Περιστερίου

16:15

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναΐδα- Ποσειδώνας Γλυφάδας

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ): Θρίαμβος Χαϊδαρίου- Πεύκη

16:00

ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη- Λύκοι Χαϊδαρίου

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄: ΑΟΝ Αργυρούπολης- Αγιος Θωμάς

ΡΕΠΟ: Πανιώνιος Καισαριανής

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγωνιστική)

1ος όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Αστέρας Γλυφάδας- Αίμος Πετρούπολης

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Ιωνες Παλ.Φαλήρου- Παγκράτι

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου- Προμηθέας

ΡΟΥΦ: Λέοντες- Θεμιστοκλής

16:00

ΥΜΗΤΤΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών- Κεραυνός Πετρούπολης

2ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισαριανής- Κρόνος Αθηνών

ΡΟΥΦ: Πανθησειακός- Μαρούσι

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ: Φοίνικας Καλλιθέας- Ιλίσια 2004

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΚΥΨΕΛΗΣ: Ατλας Κυψέλης- Κεραμεικός

16:00

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Θύελλα Περιστερίου- ΑΟ Κωφών

3ος όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ

09:30

ΚΥΨΕΛΗΣ: Δόξα Γκύζη- Αφοβος

10:00

ΧΩΡΑΦΑΣ: Πράσινα Πουλιά- Λαρισαϊκός

11:00

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Δούρειος- Πατήσια

ΥΜΗΤΤΟΥ: Αρίωνας- Ερμής Ηρακλείου

16:00

ΑΚ,ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Πλάτωνας- Αμπελόκηποι

4ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αττικός- Αστέρας Χαϊδαρίου

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ): Δάσος Χαϊδαρίου- Χρυσούπολη

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Αναγέννηση Πετρούπολης- Τριφυλλιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας Αιγάλεω- Κουκάκι

16:00

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ζέφυρος- ΑΕ Ιλίου

 

Advertisement