Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής και στις τρεις κατηγορίες ανακοίνωσε η ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά…

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Λυκόβρυση- Δάφνη Παλ.Φαλήρου

ΤΑΥΡΟΥ Β΄: Αγιαξ Ταύρου- Ανθούπολη

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΙΛΙΟΥ: Ολυμπιακός Λιοσίων- Αγιος Δημήτριος

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Αγία Παρασκευή- Κένταυρος Βριλησσίων

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΟ Περιστερίου- Δόξα Βύρωνος

ΡΕΠΟ: Αγιοι Ανάργυροι

2ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ; Βριλήσσια- ΑΟΝΦ Ατταλος

ΡΟΥΦ: Πετράλωνα- Αστέρας Ζωγράφου

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄: Χολαργός- Σούρμενα

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΒΥΡΩΝΑ: Αθηναϊκός- Αγία Ελεούσα

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Νέα Ιωνία- ΑΕ Ηράκλειο

ΡΕΠΟ: ΓΣ Αργυρούπολης

3ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου- Ηλυσιακός

ΕΡΓΑΝΗΣ: Βύρωνας- Καματερό

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Παλαιό Φάληρο- Πανερυθραϊκός

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Μικρασιατικός- Κηπούπολη

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΤΡΑΧΩΝΩΝ: Τράχωνες- Αρης Πετρούπολης

4ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηφαιστος Περιστερίου- Χαϊδάρι

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ.Αναργύρων- Μελίσσια

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Διάνα Ηλιούπολης- Παπάγος

Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλανδρίου- Θύελλα Αγίου Δημητρίου

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι- Ιάσωνας

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Γαλαξίας- ΓΣ Καισαριανής

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Κολωνός- Ηρακλής Περιστερίου

Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟΨ- Τερψιθέα

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: ΑΟ Γλυφάδας- Κορωνίδα

ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός- Κοψαχείλα

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός- Πέρα Κλουμπ

2ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Ατρόμητος Χαλανδρίου- Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη- Αμιλλα Περιστερίου

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΕ Περιστερίου- Φωστήρας Ηλιούπολης

11:00

ΠΕΥΚΗΣ: Χαλκηδονικός- Παράδεισος

16:00

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΠΑΣ Γαλάτσι- Ιπποκράτης

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Ταταύλα- Εθνικός Αστέρας

3ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Λαύρα Αργυρούπολης- Δάφνη Αθηνών

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι- Ορφέας Αιγάλεω

ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄: Αρης Χολαργού- Κηφισιά 2010

ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: ΑΕ Μεταμόρφωσης- Νέα Σμύρνη

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αστέρας Εξαρχείων- Αρης Καλαμακίου

ΡΕΠΟ: Ελευθερούπολη

4ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΧΩΡΑΦΑΣ: Φοίνικας Περισττερίου- Αθηναΐδα

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισαριανής- ΑΟΝΑ

ΓΟΥΔΗ: Αγιος Θωμάς- Θρίαμβος Χαϊδαρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ: Λύκοι Χαϊδαρίου- Υμηττός

16:00

ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη- Ιεράπολη

ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Γλυφάδας

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Παγκράτι- Θρίαμβος Αθηνών

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Αίμος Πετρούπολης- Ιωνες Παλ.Φαλήρου

ΥΜΗΤΤΟΥ: Προμηθέας- Λέοντες

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Κεραυνός Πετρούπολης- Νίκη Αλίμου

16:00

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Θεμιστοκλής- Αστέρας Γλυφάδας

2ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι- Θύελλα Περιστερίου

ΚΥΡΙΑΚΗ

09:30

ΚΥΨΕΛΗΣ: Κρόνος Αθηνών- Πανθησειακός

10:00

ΡΟΥΦ: Κεραμεικός- Φωστήρας Καισαριανής

12:30

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: ΑΟ Κωφών- Φοίνικας Καλλιθέας

16:00

ΓΟΥΔΗ: Ιλίσια 2004- Ατλας Κυψέλης

3ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πατήσια- Αρίωνας

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Ερμής Ηρακλείου- Δόξα Γκύζη

ΚΥΡΙΑΚΗ

09:30

Λαρισαϊκός- Δούρειος

12:30

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αμπελόκηποι- Πράσινα Πουλιά

16:00

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αφοβος- Πλάτωνας

4ος όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Τριφυλλιακός- Διαγόρας Αιγάλεω

Α.Κ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ: Αστέρας Χαϊδαρίου- Δάσος Χαϊδαρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ

09:30

ΤΑΥΡΟΥ Β΄: Κουκάκι- Ζέφυρος

10:00

ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου- Αττικός

16:00

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Χρυσούπολη- Αναγέννηση Πετρούπολης

 

 

Advertisement