Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
15. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
16. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
17. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
19. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
21. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
22. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/11/21 15:00
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
24. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/11/21 15:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
26. ΒΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
27. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/11/21 15:00
28. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/11/21 15:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/11/21 15:00
31. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
32. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
34. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
36. ΠΟΨ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
37. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
38. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
39. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
40. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/11/21 15:00
42. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
43. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 09:30
44. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:30
45. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 12:30
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/11/21 15:00
48. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
49. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/11/21 15:00
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 06/11/21 15:00
53. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/11/21 11:00
54. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
55. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 07/11/21 15:00
56. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/11/21 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
58. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/11/21 15:00
59. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/11/21 11:00
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/11/21 11:00
61. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/11/21 15:00
63. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
64. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/11/21 10:00
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 12:15
66. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/11/21 12:30
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
68. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/11/21 09:30
69. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 09:30
70. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:00
71. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/11/21 15:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 06/11/21 15:00
73. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 09:00
74. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/11/21 09:30
75. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/11/21 11:00
76. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00

Advertisement