Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο ανακοίνωσε η ΕΠΣΑ.

Συγκεκριμένα, στην Α’ κατηγορία θα γίνουν αγώνες για το 1ο και 2ο όμιλο, και κάποιοι εξ’ αναβολής για τον 3ο, ενώ θα γίνει πλήρης αγωνιστική στην Γ’ κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα…

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
3. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
4. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/01/22 15:00
5. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/01/22 15:00
6. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/01/22 15:00
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 09/01/22 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/01/22 15:00
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 08/01/22 15:00
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/01/22 15:00
11. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 08/01/22 15:00
12. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 09/01/22 11:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
13. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/01/22 15:00
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 09/01/22 15:00
12η αγωνιστική
15. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 12/01/22 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/01/22 15:00
17. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/01/22 15:00
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 09/01/22 11:00
19. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/01/22 11:30
20. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/01/22 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
21. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
22. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/01/22 15:00
23. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 09/01/22 11:00
24. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/01/22 15:00
25. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/01/22 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
26. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/01/22 15:00
27. ΑΦΟΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
28. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/01/22 11:00
29. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 09/01/22 11:00
30. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/01/22 11:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/01/22 15:00
32. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 09/01/22 09:30
33. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/01/22 10:00
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/01/22 11:00
35. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/01/22 15:00

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement