Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 19/03/22 15:30
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 20/03/22 15:30
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
5. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/03/22 15:30
6. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/03/22 15:30
7. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/03/22 11:00
8. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/03/22 15:00
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:30
10. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΟΨ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/03/22 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/03/22 15:30
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/03/22 11:00
13. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/03/22 11:00
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/03/22 11:30
15. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/03/22 15:30
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/03/22 15:00
18. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/03/22 15:30
19. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/03/22 15:30
20. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/03/22 15:30
21. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 20/03/22 15:30
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/03/22 15:30
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30
24. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/03/22 15:30
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/03/22 11:00
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 20/03/22 15:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
27. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/03/22 15:30
28. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/03/22 15:30
29. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/03/22 11:00
30. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/03/22 11:00
31. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/03/22 11:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
32. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 19/03/22 15:30
33. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/03/22 15:30
34. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30
35. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/03/22 16:00
36. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/03/22 09:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
37. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 11:30
39. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/03/22 12:00
40. ΑΡΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 19/03/22 15:30
42. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/03/22 15:30
43. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/03/22 15:30
44. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 10:00
45. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/03/22 11:00

 

Advertisement