Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/04/22 15:45
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/04/22 16:00
3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/04/22 16:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Παρασκευή 01/04/22 18:30
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/04/22 17:00
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/04/22 17:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 16:30
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/04/22 16:30
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/04/22 16:30
10. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/04/22 16:30
11. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/04/22 16:30
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/04/22 16:30
13. ΠΟΨ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/04/22 16:30
14. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/04/22 17:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/04/22 16:30
16. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/04/22 11:00
17. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/04/22 11:00
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/04/22 11:00
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/04/22 16:30
20. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/04/22 16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/04/22 16:30
22. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/04/22 16:30
23. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/04/22 16:30
24. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 03/04/22 16:30
25. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/04/22 16:30
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/04/22 11:00
27. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/04/22 11:00
28. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/04/22 11:00
29. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/04/22 11:00
30. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/04/22 11:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 02/04/22 16:30
32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/04/22 16:30
34. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΜΑΡΟΥΣΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/04/22 16:30
36. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 16:30
38. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/04/22 16:30

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement