Connect with us

slideshow

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16-17/2 στην ΕΠΣ Αθηνών

.

Published

on

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε Α’, Β’, και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣΑ

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
2. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 16/02/13 15:00
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
7. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 16/02/13 15:00
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/02/13 15:00
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
13. ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 15:00
16. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/13 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 16/02/13 15:00
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/13 15:00
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
21. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/13 15:00
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
23. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 11:00
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 12:00
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/13 15:00
30. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 15:00
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:00
34. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/02/13 15:00
35. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/13 15:00
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 15:00
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
39. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. Ν. ΗΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 09:30
43. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/02/13 11:30
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
47. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 17/02/13 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΟΨ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 09:30
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 11:00
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/13 11:00
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 17/02/13 12:00
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
54. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 17/02/13 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/13 11:00
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 17/02/13 11:00
57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 12:00
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/02/13 15:00
59. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 15:00
60. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/13 15:00
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 15:00

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Advertisement
Advertisement
Advertisement