Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου Α ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 1ο όμιλο της Α’ ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

2η Αγωνιστική
Ομάδες
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

3η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

4η Αγωνιστική
Ομάδες
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5η Αγωνιστική
Ομάδες
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

6η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

7η Αγωνιστική
Ομάδες
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

9η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

12η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

14η Αγωνιστική
Ομάδες
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

15η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

16η Αγωνιστική
Ομάδες
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

17η Αγωνιστική
Ομάδες
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

18η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19η Αγωνιστική
Ομάδες
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

20η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική
Ομάδες
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

22η Αγωνιστική
Ομάδες
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

Advertisement