Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου Α’ ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

1η Αγωνιστική

Ομάδες
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

10η Αγωνιστική

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

Advertisement