Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α’ ΕΠΣΠ

Published

on

 

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α’ ΕΠΣΠ. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 5-6/10

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

stoplekto

Λαμπερή Ελευσίνας- Μανδραϊκός 0-2

Published

on

Το πρώτο βήμα για την πρόκριση πραγματοποίησε ο Μανδραϊκός που κατέβαλε με 2-0 στο «Γ. Ρουμελιώτης» την Λαμπερή Ελευσίνας, η οποία παρατάχτηκε με αρκετές απουσίες. Μάλιστα για την ομάδα του Γιάννη Παναγιώτου έκανε ντεμπούτο ο μόλις 14χρονος Αλαχάρα.

Ο Μανδραϊκός βρήκε δίχτυα στην επανάληψη με πρωταγωνιστή τον Ζίου, που σημείωσε και τα δύο τέρματα της αναμέτρησης στο 56′ και στο 67′.

Σωστός ο διαιτητής Αλιάγας.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ: Πορανίδης, Βλαχόπουλος, Λυμπέρης, Δρούγγος Μ, Δρούγγος Δ, Γκέτρσος, Τζάνος(72′ Χριστοφής), Αλαχάρα(83′ Σιτσάνης), Μπέκος, Γκίνης, Κακλαμάνης(66′ Μηλιώτης).

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Παπακωνσταντίνου, Κρανιδιώτης, Δούλος, Σφακιανάκης Αν., Πατσιονίδης Β, Κουκούλης, Ζίου, Τσουκαλάς(73 ’Πολυτάρχου), Σφακιανάκης Αγγ.(64’ Πολυμενάκος), Παπαμάρκου, Μουράτι(63′ Κομίνι).

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: topiko24.gr(Ανέστης Τσακίρογλου)

Continue Reading

stoplekto

Και τον Σταθαρά ο Φαληρικός

Published

on

Την απόκτηση του 31χρονου αμυντικού Τριαντάφυλλου Σταθαρά ανακοίνωσε ο Φαληρικός ΣΦΝ.

Ο έμπειρος πολυσύνθετος παίκτης αγωνιζόταν για πολλά χρόνια στην Αμφιάλη της οποίας υπήρξε βασικότατο στέλεχος  Την περίοδο που  πέρασε αγωνίστηκε σε 27 αγώνες με χρόνο συμμετοχής 1360 λεπτά

Continue Reading

LIKE