Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου Α ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 3ο όμιλο της Α’ ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

3η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΒΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική
Ομάδες
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

6η Αγωνιστική
Ομάδες
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

7η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

8η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

9η Αγωνιστική
Ομάδες
ΒΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική
Ομάδες
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

15η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

17η Αγωνιστική
Ομάδες
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

Advertisement