Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα των αγώνων ανόδου στην ΕΠΣΑ (25/5/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

A' Ε.Π.Σ.Α.

Έτοιμος ο Άρης για τον αγώνα με Ιάσονα

Published

on

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Άρη Πετρούπολης μας για τον αγώνα που ακολουθεί με τον Ιάσονα Αγίου Φανουρίου την Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 15.00 στο δημοτικό στάδιο Ιλίου.

Το πρόγραμμα σήμερα περιελάμβανε ζέσταμα και ασκήσεις με μπάλα που είχαν στόχο το τακτικό κομμάτι.

Στο τέλος της προπόνησης, υπήρξε δίτερμα με τον κ. Γιάννη Γαζή να δίνει τις κατευθυντήριες οδηγίες λίγα 24ωρα πριν τον αγώνα.

Το πρόγραμμα ακολούθησαν όλοι οι παίκτες πλην του στρατευμένου Έκτορα Βλάμη και του τραυματία Δημήτρη Θανόπουλου.

Η αποστολή θα ανακοινωθεί λίγο πριν τη σέντρα του αγώνα, με τους ανθρώπους της ομάδας να διατηρούν χαμηλούς τόνους, χωρίς να θέλουν να προχωρήσουν σε περαιτέρω δηλώσεις, κοιτάζοντας με ηρεμία το ματς.

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α

Μέλη της ΕΠΣΑ στα γήπεδα

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΑ

Published

on

Αποφάσεις Πειθαρχικής

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (16-17/11)

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 16/11/2019 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 16/11/2019 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
3. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 17/11/2019 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 17/11/2019 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17/11/2019 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 17/11/2019 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
7. ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 17/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 17/11/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 16/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 16/11/2019 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 16/11/2019 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ 17/11/2019 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 17/11/2019 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17/11/2019 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17/11/2019 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ 17/11/2019 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 16/11/2019 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
18. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 16/11/2019 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 16/11/2019 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 16/11/2019 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 16/11/2019 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
22. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 16/11/2019 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17/11/2019 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17/11/2019 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 16/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ 16/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 16/11/2019 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
28. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 16/11/2019 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ 17/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ 17/11/2019 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 17/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/11/2019 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 16/11/2019 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 16/11/2019 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
35. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΟΨ 17/11/2019 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17/11/2019 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17/11/2019 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 17/11/2019 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
39. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 17/11/2019 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 17/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 16/11/2019 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ 16/11/2019 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17/11/2019 9:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 17/11/2019 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ 17/11/2019 10:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 17/11/2019 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
47. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 17/11/2019 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 17/11/2019 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16/11/2019 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.
50. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 16/11/2019 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 17/11/2019 9:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/11/2019 9:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 17/11/2019 12:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
54. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 17/11/2019 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 17/11/2019 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 17/11/2019 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 16/11/2019 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
58. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 16/11/2019 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17/11/2019 9:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17/11/2019 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ 17/11/2019 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 17/11/2019 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ 17/11/2019 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
64. ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 17/11/2019 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.

Continue Reading

LIKE