Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων ΕΠΣΑ (18-19/1)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ 18/1/2020 15:00
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 19/1/2020 15:00
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 19/1/2020 15:00
5. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ 19/1/2020 15:00
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 19/1/2020 15:00
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 19/1/2020 15:00
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 19/1/2020 15:00
9. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 19/1/2020 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 18/1/2020 15:00
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 18/1/2020 15:00
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 18/1/2020 15:00
13. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 18/1/2020 15:00
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18/1/2020 15:00
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 18/1/2020 15:00
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ 19/1/2020 15:00
17. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ 19/1/2020 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 18/1/2020 15:00
19. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 18/1/2020 15:00
20. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 18/1/2020 15:00
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 19/1/2020 11:00
22. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 19/1/2020 15:00
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ 19/1/2020 15:00
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) 19/1/2020 15:00
25. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 19/1/2020 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 18/1/2020 15:00
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 18/1/2020 15:00
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 18/1/2020 15:00
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 19/1/2020 11:30
30. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) 19/1/2020 15:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 19/1/2020 15:00
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 19/1/2020 15:00
33. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 19/1/2020 15:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
34. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 18/1/2020 15:00
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 18/1/2020 15:00
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ 18/1/2020 15:00
37. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ 18/1/2020 15:00
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΟΨ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 19/1/2020 11:00
39. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 19/1/2020 11:00
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 19/1/2020 15:00
41. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 19/1/2020 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 18/1/2020 15:00
43. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 18/1/2020 15:00
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ 18/1/2020 15:00
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 19/1/2020 11:00
46. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ 19/1/2020 12:00
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 19/1/2020 15:00
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 19/1/2020 15:00
49. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 19/1/2020 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
50. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 18/1/2020 15:00
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 18/1/2020 15:00
52. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 19/1/2020 9:00
53. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 19/1/2020 9:00
54. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΗΦΑΙΣΤΟΥ 19/1/2020 10:00
55. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 19/1/2020 11:30
56. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 19/1/2020 12:00
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ 19/1/2020 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 18/1/2020 15:00
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ 18/1/2020 15:00
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 18/1/2020 15:00
61. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ 18/1/2020 15:00
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 19/1/2020 9:00
63. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 19/1/2020 11:00
64. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 19/1/2020 11:00
65. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 19/1/2020 12:00