Connect with us

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Το πρόγραμμα των αγώνων στην Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
2η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
3η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
4η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
5η Αγωνιστική
Ομάδες
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
6η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
7η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
8η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
9η Αγωνιστική
Ομάδες
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
10η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
11η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
12η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
13η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
14η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
15η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
16η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
17η Αγωνιστική
Ομάδες
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
18η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
19η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
20η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
21η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
23η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
24η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
25η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
26η Αγωνιστική
Ομάδες
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply