Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16:15
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16:15
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16:15
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 16:15
5. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16:15
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16:15
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 16:30
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
8. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16:15
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16:15
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:15
11. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16:15
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16:15
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12:00
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 16:15
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
15. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16:15
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 16:15
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16:15
18. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11:00
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 11:00
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11:00
21. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16:15
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16:15
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16:15
24. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16:15
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16:15
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13:00
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16:15
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 16:15
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16:15
30. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16:15
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16:15
32. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11:00
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 16:15
34. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16:15
35. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16:15
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
36. ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16:15
37. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16:15
38. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11:00
39. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11:00
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12:00
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16:15
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16:15
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16:15
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
44. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16:15
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16:15
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10:00
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11:00
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11:00
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16:15
51. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11:00
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 11:00
53. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11:00
54. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 16:15
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 16:15
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16:15
57. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16:15
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 9:30
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10:00
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16:15
61. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 16:15

Advertisement