Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΠ

Published

on

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.12.2018

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 15.00 ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
17.30 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ. – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 15.00 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. –  ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 15.00 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 15.00 ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15.00 ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΣΠΙΘΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  23.12.2018

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
15.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
15.00 ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

12.30 ΑΡΗΣ ΑΜΦ. – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
15.00 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

 

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
15.00 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ. – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
17.30 ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.00 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 10.30 ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ
12.45 ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ. – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
15.00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 12.00 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
15.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 15.00 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

 

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων κυπέλλου ΕΠΣΠ (21-22/9)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

    Κύπελλο

                                                    (παράταση – πέναλτι)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.9.2019

ΓΗΠ.  Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 17.00 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 17.00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – Ερασιτέχνες  ΙΩΝΙΚΟΥ
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 16.30 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.9.2019

ΓΗΠ. Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 11.30 ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.
17.00 ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.00 ΕΠΟ (ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ)
17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.30 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
16.30 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ- ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.30 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
16.30 ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 11.00 ΑΟΑΔ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
14.00 ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
16.30 ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 11.00 ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
14.00 ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ
17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 16.30 ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» 16.30 ΕΠΟ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Γ.Σ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
ΓΗΠ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16.30 ΕΠΟ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

Continue Reading

stoplekto

Βύζας Μεγάρων: «Ουδέποτε λάβαμε πρόσκληση από κανέναν…»

Published

on

Από τη διοίκηση του Βύζαντα Μεγάρων λάβαμε την παρακάτω ανακοίνωση:

«Η διοίκηση του Βύζαντα, χαιρετίζει την πρωτοβουλία της Ζωοφιλικής Ένωσης Μεγάρων για την διεξαγωγή τουρνουά παλαιμάχων που διεξήχθη την Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2019 στο Δημοτικό Στάδιο Μεγάρων για φιλανθρωπικούς σκοπούς.
Όμως επειδή στο τουρνουά συμμετείχε και η Ομάδα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών του Βύζαντα Μεγάρων και κατόπιν παραπόνων που δεχθήκαμε από φιλάθλους της ομάδας μας που μας ρωτούσαν να εξηγήσουμε τους λόγους για τους οποίους ούτε ο πρόεδρος, αλλά ούτε και κανένα μέλος του Δ.Σ. δεν βρέθηκε στο γήπεδο, οφείλουμε να διευκρινίσουμε ότι ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΛΑΒΑΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ από κανέναν!
Ούτε από τους διοργανωτές, αλλά ούτε και από το Δ.Σ. των Παλαιμάχων του Βύζαντα.
Όλα τα παραπάνω προς αποφυγή παρεξηγήσεων!

Με εκτίμηση
Ο Πρόεδρος – Το Δ.Σ.».

Continue Reading

LIKE