Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (14-15/12/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/12/19 15:00
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
3. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 15:00
4. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/12/19 15:00
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00
8. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
14. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
16. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
18. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
19. ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 12:00
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
24. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/12/19 15:00
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/12/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
34. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 11:00
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 11:00
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/12/19 11:00
37. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/12/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/12/19 15:00
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 10:00
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/12/19 11:00
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 11:30
46. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/12/19 15:00
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
48. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 09:00
49. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/12/19 09:30
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00
52. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 12:00
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/12/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
56. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 09:00
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/12/19 11:00
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/12/19 11:00
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/12/19 11:00
63. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/12/19 13:00