Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (19-20/10/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
1 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19/10/19 16:00
2 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ 19/10/19 16:00
3 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 19/10/19 16:00
4 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 19/10/19 16:00
5 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 20/10/19 16:00
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ 20/10/19 16:00
7 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 20/10/19 16:00
8 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/10/19 16:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
9 ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 19/10/19 16:00
10 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 19/10/19 16:00
11 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 19/10/19 16:00
12 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 19/10/19 16:00
13 ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 20/10/19 16:00
14 ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ 20/10/19 16:00
15 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/10/19 16:00
16 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ 20/10/19 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
17 ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 19/10/19 16:00
18 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) 19/10/19 16:00
19 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 19/10/19 16:00
20 ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 19/10/19 16:00
21 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 19/10/19 16:00
22 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 19/10/19 16:00
23 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20/10/19 16:00
24 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 20/10/19 16:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
25 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 19/10/19 16:00
26 ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ 19/10/19 16:00
27 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) 19/10/19 16:00
28 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 19/10/19 16:15
29 ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 20/10/19 16:00
30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 20/10/19 16:00
31 ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 20/10/19 16:00
32 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 20/10/19 16:15
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
33 ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 19/10/19 16:00
34 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19/10/19 16:00
35 ΠΟΨ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19/10/19 16:00
36 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 19/10/19 16:15
37 ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 20/10/19 11:00
38 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 20/10/19 16:00
39 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 20/10/19 16:00
40 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 20/10/19 16:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
41 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ 19/10/19 16:00
42 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 19/10/19 16:00
43 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 19/10/19 16:00
44 ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 20/10/19 11:00
45 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 20/10/19 13:30
46 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 20/10/19 14:00
47 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 20/10/19 16:00
48 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 20/10/19 16:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
49 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 19/10/19 16:00
50 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 20/10/19 10:00
51 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 20/10/19 10:00
52 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 20/10/19 11:00
53 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 20/10/19 13:00
54 ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΟΥΔΗ 20/10/19 16:00
55 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20/10/19 16:00
56 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ 20/10/19 16:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
57 ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 19/10/19 16:00
58 ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 20/10/19 10:20
59 ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 20/10/19 10:30
60 ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ 20/10/19 11:00
61 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 20/10/19 11:00
62 ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΙΛΙΟΥ 20/10/19 11:00
63 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ 20/10/19 11:00