Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (23/27/9)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
38. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16:30
39. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16:30
40. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16:30
41. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16:30
42. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16:30
43. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16:30
44. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 16:30
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
45. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16:30
46. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 16:30
47. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16:30
48. ΙΑΣΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16:30
49. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16:30
50. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16:30
51. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16:30
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
52. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16:30
53. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16:30
54. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16:30
55. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16:30
56. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16:30
57. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16:30
58. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 16:30
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
59. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16:30
60. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16:30
61. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11:00
62. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΟΨ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16:30
63. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16:30
64. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 16:30
65. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16:30
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
66. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:30
67. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16:30
68. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16:30
69. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16:30
70. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16:30
71. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11:00
72. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11:00
73. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11:00

Advertisement