Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (24-25/10)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
17. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 24/10/2020 16:00
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 24/10/2020 16:00
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/10/2020 16:00
20. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24/10/2020 16:00
21. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 24/10/2020 16:30
22. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 25/10/2020 15:00
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 25/10/2020 15:00
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 24/10/2020 16:00
25. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/10/2020 16:00
26. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) 24/10/2020 16:00
27. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ 24/10/2020 16:00
28. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 24/10/2020 16:00
29. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 25/10/2020 15:00
30. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) 25/10/2020 15:00
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
31. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 24/10/2020 16:00
32. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ 24/10/2020 16:00
33. ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ 24/10/2020 16:00
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 24/10/2020 16:00
35. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 25/10/2020 11:00
36. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 25/10/2020 15:00
37. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/10/2020 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
38. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ 24/10/2020 16:00
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 24/10/2020 16:00
40. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 24/10/2020 16:00
41. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 25/10/2020 15:00
42. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 25/10/2020 15:00
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 25/10/2020 15:00
44. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 25/10/2020 15:00
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 24/10/2020 16:00
46. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 24/10/2020 16:00
47. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/10/2020 16:00
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/10/2020 10:30
49. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 25/10/2020 12:00
50. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ 25/10/2020 15:00
51. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 25/10/2020 15:00
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
52. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ 24/10/2020 16:00
53. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 24/10/2020 16:00
54. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/10/2020 16:00
55. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 25/10/2020 10:30
56. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 25/10/2020 11:00
57. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 25/10/2020 15:00
58. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 25/10/2020 15:00
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 25/10/2020 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
60. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) 24/10/2020 16:00
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 24/10/2020 16:00
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 25/10/2020 10:00
63. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 25/10/2020 10:30
64. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 25/10/2020 10:30
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 25/10/2020 11:30
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
66. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ 25/10/2020 9:45
67. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 25/10/2020 10:30
68. ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ 25/10/2020 10:30
69. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 25/10/2020 11:00
70. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ 25/10/2020 15:00
71. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 25/10/2020 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
72. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 24/10/2020 16:00
73. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 24/10/2020 16:00
74. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΛΑΤΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 25/10/2020 11:00
75. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 25/10/2020 15:00
76. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ 25/10/2020 15:00
77. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ 25/10/2020 15:00