Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (25-26/1/20)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15:00
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 15:00
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15:00
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 15:00
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15:00
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15:00
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15:00
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15:00
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15:00
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15:00
15. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15:00
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15:00
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15:00
19. ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15:00
20. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11:00
21. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:00
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15:00
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15:00
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
25. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15:00
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15:00
27. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:00
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15:00
29. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:00
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 15:00
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15:00
32. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
33. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15:00
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 15:00
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 15:00
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15:00
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12:30
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15:00
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15:00
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 15:00
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15:00
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 15:00
45. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11:00
46. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11:00
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11:00
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15:00
50. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15:00
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 9:00
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10:00
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12:00
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12:00
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15:00
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
57. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15:00
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 9:00
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 9:30
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11:00
61. ΑΡΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11:00
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11:00
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15:00
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15:00