Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (9-10/11/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/11/19 15:00
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/11/19 15:00
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
11. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/11/19 15:00
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/11/19 15:00
16. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/11/19 15:00
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
22. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
23. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/11/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
27. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/11/19 11:30
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΠΟΨ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
35. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/11/19 15:00
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 11:00
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/11/19 15:00
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 09:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 12:00
46. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/11/19 15:00
50. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/11/19 15:00
52. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 09:00
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 10:30
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:00
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 12:00
56. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
58. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:00
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 11:00
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00
64. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/11/19 11:30