Connect with us

Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΔΑ (23-24/2)

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ 23/02/19 15:00
2. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 23/02/19 15:00
3. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 24/02/19 15:00
4. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 24/02/19 15:00
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 24/02/19 15:00
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 24/02/19 15:00
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 24/02/19 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
8. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 23/02/19 15:00
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/02/19 15:00
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 24/02/19 11:00
11. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/02/19 11:00
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 24/02/19 15:00
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/02/19 15:00

stoplekto

Φιλικό οι Μικτές ΕΠΣΔΑ

Published

on

epsda-apotelesmata

Ενόψει της έναρξης για την στελέχωση των Μικτών Ομάδων για την προεπιλογή Ε.Ο. Κ-16 @ Κ-14, για την αγωνιστική περίοδο 2019 – 2020 καλούνται από τους προπονητές ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ @ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως την Δευτέρα 27-5-2019 και ώρα 16.00΄ να ευρίσκονται στα κατωτέρω γήπεδα ως εξής : ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14 (ΓΚΡΟΥΠ 2) ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ). ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΡΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΑΡΤΣΙΒΟΥΡΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ), ΝΟΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΜΠΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΕΩΝ), ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΣΤΟΤΣΚΙ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΟΞΑ ΠΑΝ/ΚΟΥ), ΚΟΦΙΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ). ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-16 : ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΠΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΤΡΟΚΑ, ΚΑΨΗΣ, ΑΛΕΤΡΑΣ, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΤΗ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ, ΣΤΑΘΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΔΙΟΛΕΤΗΣ, ΖΟΥΜΠΛΙΟΣ, ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ, ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ( ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΪΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ), ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΑΜΠΟΛΗΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ, ΜΕΜΕΖΑΣ, ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ, ΖΙΩΓΑΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΔΡΥΜΟΥΣΗ, ΣΤΑΜΕΛΟΣ (ΒΥΖΑΣ). ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η !!!!.

Continue Reading

stoplekto

Ανανέωσε ο προπονητής Γ. Παναγιώτου στη Λαμπερή Ελευσίνας

Published

on

Και στην Α’ Κατηγορία ο Γιάννης Παναγιώτου θα συνεχίζει να καθοδηγεί την Λαμπερή Ελευσίνας. Ο ταλαντούχος τεχνικός την χρονιά που ολοκληρώθηκε οδήγησε με επιτυχία τους Ελευσίνιους στην επάνοδό τους στην Α’ Κατηγορία της ΕΠΣΔΑ και η διοίκηση του εμπιστεύτηκε τα ηνία της τεχνικής ηγεσίας και για την νέα αγωνιστική περίοδο.

Ήδη στο σύλλογο έχουν ξεκινήσει να σχεδιάζουν τα πλάνα τους για τις νέες απαιτήσεις που έχουν δημιουργηθεί, ώστε η Λαμπερή να μπορέσει να σταθεί επάξια στο νέο και δύσκολο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας.

 

Continue Reading

LIKE