Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

ΣΑΒΒΑΤΟ  18.5.2019

ΓΗΠ. Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 18.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ  (play out)
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜ. – ΑΡΗΣ ΑΜΦ.  (play off)
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΝΕΟΙ  ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ  – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ (play off)
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (play out)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  19.5.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 12.30 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ  (play off)
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  (play off)
  18.00 ΗΡΑΚΛΗΣ  ΝΙΚ. – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ (play off)
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (play out)
  18.00 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.  (play out)
ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 18.00 ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ.  (play out)
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ. – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  (play off)
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 12.30 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ  (play out)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ   22.5.2019

 

ΓΗΠ. Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 18.00 ΑΡΗΣ ΑΜΦ. – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ (play off)
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ   (play out)
ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 18.00 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (play out)
ΓΗΠ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ  (play out)
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 18.00 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜ.  (play off )
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ  – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ (play out)

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE