Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ (4-5/5/19)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

ΣΑΒΒΑΤΟ  4.5.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 17.30 ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(|ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

17.30 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ /ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ- ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.30 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 17.30 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 17.30 ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.30 ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  5.5.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 14.30 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
  17.30 ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ.
  14.30 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
  17.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 14.30 ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

14.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

 

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ- ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  17.30 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.00 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
  14.30 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ –ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
  17.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΣΠΙΘΑ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14.30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ.
  17.30 ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 14.30 ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
  17.30 ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 14.30 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΓΗΠ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.30 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 17.30 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
  14.30 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΑΙΓΙΝΑΣ 14.00 ΑΕ ΑΙΓΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜ.

 

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (15/9/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κυριακή 1-4
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κυριακή
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κυριακή
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κυριακή 0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 0-5
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κυριακή 1-0

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑ (15/9/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

 

ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 4-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 3-1
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 3-0

Continue Reading

LIKE