Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10 ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 27-10-18 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 27-10-18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
12 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-10-18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.
13 ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 27-10-18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
14 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28-10-18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
15 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 28-10-18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
16 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28-10-18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
17 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 28-10-18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
18 ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27-10-18 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
19 ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΡΟΥΦ 27-10-18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
20 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 27-10-18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
21 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 27-10-18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
22 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 27-10-18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
23 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 28-10-18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
24 ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 28-10-18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.
25 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ 28-10-18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
26 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ 27-10-18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
27 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 27-10-18 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
28 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 27-10-18 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
29 ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27-10-18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β.
30 ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ 28-10-18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
31 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 28-10-18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
32 ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 28-10-18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
33 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 28-10-18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
34 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 27-10-18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
35 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 27-10-18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
36 ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 27-10-18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
37 ΒΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ 27-10-18 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
38 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 27-10-18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
39 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 27-10-18 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
40 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 28-10-18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
41 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ 28-10-18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
42 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 27-10-18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
43 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 27-10-18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
44 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27-10-18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
45 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 27-10-18 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
46 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27-10-18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
47 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 28-10-18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
48 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 28-10-18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
49 ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 28-10-18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
50 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ 27-10-18 16:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
51 ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 27-10-18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
52 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 27-10-18 16:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

stoplekto

Ανανεώσεις στη Λαμπερή Ελευσίνας

Published

on

Τρεις ακόμη παίκτες επέκτειναν τη συνεργασία τους και για την επόμενη χρονιά στη Λαμπερή Ελευσίνας. Ο λόγος για τα αδέλφια Δημήτρη και Μάριο Δρούγου, που αποτελούσαν πέρσι τη «ραχοκοκαλιά» της αμυντικής γραμμής, καθώς επίσης και ο κεντρικός χαφ Θωμάς Μπόνο.

Η διοίκηση της Λαμπερής βρίσκεται πάντα σε συνεννόηση με τον προπονητή Γιάννη Παναγιώτου, ώστε να γίνει ο κατάλληλος σχεδιασμός ενόψει της συμμετοχής της ομάδος στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, που ανήλθε.

Continue Reading

stoplekto

Τέλος και ο Λ. Ρόδης από τη Ζωφριά

Published

on

Παρελθόν από τη Ζωφριά αποτελεί και ο Λεωνίδας Ρόδης. Ο 22χρονος στόπερ έλυσε τη συνεργασία του με την ομάδα της Φυλής και πλέον αναζητεί τη συνέχεια της καριέρας του.

Ο ταλαντούχος αμυντικός έχει ακόμα αγωνιστεί σε Ακράτητο, Θρασύβουλο, καθώς και από τις Ακαδημίες Πανελευσινιακού, του Πανιωνίου και του Θρασύβουλου.

Continue Reading

LIKE