Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Χαϊδάρι-Αγία Ελεούσα 2-0

Published

on

Την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ πανηγύρισε το Χαϊδάρι που νίκησε με 2-0 την Αγία Ελεούσα. Στο 34′ ο Κλουβάτος έκανε το 1-0, με τον Μηλιώνη στο 49′ να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του.

ΧΑΪΔΑΡΙ (Νίκος Παπαρούνης) Μίχος, Καρίμαλης, Ανταλής, Μηλιώνης, Κλουβάτος, Καμπεράι (88′ Πλουμάτος), Τσαγκάρης, Χριστούλης, Μουρεζίνης (76′ Θεοδώρου), Κοτσολάκος (85′ Γαλάνης), Κοπανάς (65′ Παππάς).

ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ: Ζαφειρόπουλος, Βλαχόπουλος (46′ Μπάκας (76′ Μακρής), Τσολάκος, Παπαδόπουλος, Λαππας (46′ Ηλιαδάκης), Κακαβάς, Κατσικογιάννης, Σιδερης, Σκεπετάρης, Ρουσσος.

stoplekto

Το ποινολόγιο στην ΕΠΣΑ

Published

on

Αποφάσεις Πειθαρχικής

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (23-24/3)

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
2 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
3 ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σάββατο 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
4 ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
5 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κυριακή 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Κυριακή 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
7 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
8 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Κυριακή 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Κυριακή 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
10 ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
11 ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
12 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
13 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 10:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
14 ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.
15 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
16 ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.
17 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
18 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
19 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
# ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ Σάββατο 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
21 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
# ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
# ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
# ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Κυριακή 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
# ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ Κυριακή 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
# ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
# ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Σάββατο 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
# ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ Σάββατο 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
# ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Σάββατο 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
# ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Σάββατο 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
31 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
# ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
# ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
# ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
# ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
# ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
# ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
# ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Κυριακή 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
# ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Κυριακή 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
# ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Κυριακή 15:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
41 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Κυριακή 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

Continue Reading

LIKE