Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Χρήστος Πιπίνης: “Αφιερωμένο στους κύριους Λόη και Σαρλάνη”

Published

on

Ίσως η σημερινή κατάκτηση του Κυπελλλου ΕΠΣΑ να είναι η τελευταία στην πλούσια καριέρα του Χρήστου Πιπίνη.

Ο αρχηγός του Ηλυσιακού σήκωσε στον ουρανό της Ριζούπολης το τρόπαιο με τον ίδιο να μην διστάζει να αναφερθεί στα συναισθήματα του μετά τη λήξη του αγώνα λέγοντας: “Αφιερωμένο το Κύπελλο στον κ. Γιώργο Λόη και στον κ. Δημήτρη Σαρλάνη. Θέλω να δώσω συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν με περίσσια θέληση και αγωνιστικότητα και επίσης σε δυο ανθρώπους που συνέβαλαν τα μέγιστα στην κατάκτηση του κυπέλλου.

Τον κύριο Χρήστο Τσαγκαρούλη και στον κύριο Χρήστο Σήτο που δούλεψαν σκληρά για αυτό το παιχνίδι και μας καθοδήγησαν άψογα”.

Ε.Π.Σ.Α

ΕΠΣΑ – Προσκλήσεις ποδοσφαιριστών Μικτών

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14

Την ΤΡΙΤΗ  19/11/2019 και ώρα 15:00, καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ με την ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ (ΡΟΥΦ), ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ, ΒΟΤΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ),

ΧΡΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ, ΜΠΕΒΑΡΔΟΣ, ΚΟΡΡΕΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΜΠΟΥΡΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΝΤΟΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΜΠΑΤΟΣ (ΙΑΣΩΝ),

ΚΑΜΠΙΩΝΗΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ (Α.Ε.Κ.), ΜΑΡΚΟΥ (Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΛΙΟΠΥΡΗΣ, ΧΡΗΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΡΑΧΩΝΕΣ), ΓΑΖΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΚΟΛΙΜΑΤΣΗΣ, ΛΑΛΙΩΤΗΣ, ΖΚΕΡΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ),

ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ), ΠΕΤΡΟΥΤΣΑΤΟΣ (Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ), ΜΠΑΖΕ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ),

ΛΙΑΠΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),

ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ).

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-12

Την ΤΡΙΤΗ  19/11/2019, καλούνται για ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ στο γήπεδο ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

Α’ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ 14:30

ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ (ΙΑΣΩΝ), ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ (ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΞΕΝΟΣ, ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΡΑΠΤΗΣ, ΣΟΥΖΙΟΥ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ),

ΚΩΤΣΙΟΡΗΣ (ΜΕΛΙΣΣΙΑ), ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΚΛΗΜΑΘΙΑΝΟΣ (ΠΑΠΑΓΟΣ),

ΨΥΧΟΓΙΟΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ), ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΣΕΨΑΣ, ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ (Α.Ε.Κ.).

Β’ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ 15:30

ΤΑΣΣΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ΠΟΝΗΡΟΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΒΡΑΚΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΩΝΙΔΑ), ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ),

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ, ΓΚΙΚΛΑΣ, ΚΑΛΤΣΗΣ (Α.Ε.Κ.), ΦΛΩΡΟΣ (Α.Ο. ΙΛΙΟΥ), ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΜΑΤΕΡΟ),

ΜΑΥΡΙΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΓΚΡΕΜΟΥΤΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ),

ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ).

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ (16-17/11)

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/11/19 15:00
3. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/11/19 15:00
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
7. ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
18. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/11/19 15:00
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
22. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:00
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
28. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
35. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΟΨ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/11/19 11:00
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/11/19 11:00
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
39. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/11/19 15:00
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 09:00
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 10:00
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/11/19 10:30
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 11:00
47. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/11/19 15:00
50. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/11/19 15:00
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/11/19 09:00
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 09:30
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/11/19 12:00
54. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/11/19 12:30
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
58. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/11/19 09:30
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/11/19 11:00
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/11/19 11:00
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/11/19 11:00
64. ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00

Continue Reading

LIKE