Connect with us

Γ Εθνική

Όλα τα αποτελέσματα των μπαράζ ανόδου των Ενώσεων

Published

on

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιπποκράτης Αλεξ. – Προσοτσάνη 2-1

Καμπανιακός – Άρης Πετεινού 4-1

Βύρων Καβάλας – Πανθρακικός 1-1

Ρεπό είχε ο Ηρακλής Αμμουδιάς.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πανθρακικός – Ιπποκράτης Αλεξ.

Άρης Πετεινού – Βύρων Καβάλας, Ηρακλής Αμμουδιάς – Καμπανιακός.

Ρεπό έχει η Προσοτσάνη.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ Κρηστώνος – Αστέρας Τριποτάμου 1-2

Σβορώνος – Μελιτέας Μελίτης 7-0

Εθνικός Γιαν. – Αναγέννηση Επανωμής 1-2

Ρεπό είχε ο ΑΟ Χανιώτης.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11/5, 16.00)

Αναγέννηση Επανωμής – ΠΑΟΚ Κρηστώνος

Μελιτέας Μελίτης – Εθνικός Γιαννιτσών ΑΟ Χανιώτης – Σβορώνος.

Ρεπό έχει ο Αστέρας Τριποτάμου.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Ξηροβουνίου – Αναγέννηση Στάνου 0-1

Καστοριά 1980 – Αστέρας Πετριτή 0-1

Νέα Σελεύκεια – Θύελλα Κατσικά 0-2

Ρεπό είχε ο Απόλλων Πάργας.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Ξηροβουνίου, Αστέρας Πετριτή – Νέα Σελεύκεια, Απόλλων Πάργας – Καστοριά 1980

Ρεπό έχει η Αναγέννηση Στάνου.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Πύρασος Ν. Αγχιάλου – Πυρσός Γρεβενών 9-0

Δωτιέας Αγιάς – Διγενής Νεοχωρίου 1-1

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Καρδίτσας 3-0

Ρεπό είχε η Στυλίδα.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρας Καρδίτσας – Πύρασος Νέας Αγχιάλου

Διγενής Νεοχωρίου – Μακεδονικός Φούφα

Στυλίδα – Δωτιέας Αγιάς.

Ρεπό έχει ο Πυρσός Γρεβενών.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Πάτραι – Πανθυρεατικός 3-0

Παλληξουριακός – Πανγυθεατικός 0-0

Πανηλειακός – Τσιλιβή 3-0 ά.α.

Ρεπό είχε ο Πανθουριακός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τσιλιβή – Πάτραι

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός Πανθουριακός – Παλληξουριακός

Ρεπό έχει ο Πανθυρεατικός.

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Αντίκυρα – Παναργειακός 1-1

Τενεάτης Αθικίων – ΑΕ Μοσχάτου 1-3

Αίολος Προφήτης Ηλία – ΑΟ Χαλκίδας 0-4

Ρεπό είχε ο Απόλλων Ευπαλίου.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Χαλκίδας – Αντίκυρα

ΑΕ Μοσχάτου – Αίολος Προφήτη Ηλία Απόλλων Ευπαλίου – Τενεάτης

Ρεπό έχει ο Παναργειακός.

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Βύζας Μεγάρων – Αγία Παρασκευή 1-1

Ελλάς Ποντίων – Αστέρας Περάματος 2-0

Νίκη Σητείας – ΑΟ Τυμπακίου 0-1

Ρεπό είχε ο Απόλλων Αγίου Ιωάννη.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Τυμπακίου – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Περάματος – Νίκη Σητείας Απόλλων Αγίου Ιωάννη Χανίων – Ελλάς Ποντίων.

Ρεπό έχει η Αγία Παρασκευή.

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαρκό – Άρης Πετρούπολης 1-1

Αετός Λουτρών – ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακού       3-0

Ελλάς Σύρου – Ιάλυσος 2-2

Ρεπό είχε ο Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ιάλυσος – Μαρκό

ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακού – Ελλάς Σύρου

Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου – Αετός Λουτρών.

Ρεπό έχει ο Άρης Πετρούπολης

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement