Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Π.

 

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-15 15:00:0015/12/2018Ερμής Κορυδ.
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
 15:00:0015:00
2018-12-15 15:00:0015/12/2018Αστέρια Δραπετσώνας
Ήφαιστος
 15:00:0015:00
2018-12-16 10:30:0016/12/2018ΑΟ Κορυδαλλός
ΑΣ Ποντίων
 10:30:0010:30
2018-12-16 12:45:0016/12/2018ΑΟ Καστέλλας
Θύελλα Μοσχάτου
 12:45:0012:45
2018-12-16 15:00:0016/12/2018ΑΕ Χαραυγή
Ίκαρος Καλλ.
 15:00:0015:00
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Αίας Σαλαμίνας
Ελλάς Ποντίων
 15:00:0015:00
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Αμφιάλη
Δίας Κορυδ.
 15:00:0015:00

 

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-15 15:00:0015/12/2018Χαλκηδόνα
Αναγέννηση Μοσχάτου
 15:00:0015:00
2018-12-15 15:00:0015/12/2018Δόξα Πειραιά
Παννεαπολικός
 15:00:0015:00
2018-12-16 12:45:0016/12/2018Αετός Κορυδ.
Κύπρος Κορυδ.
 12:45:0012:45
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Αστυπάλαια Κορυδ.
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
 15:00:0015:00
2018-12-16 15:00:0016/12/2018ΑΕ Περάματος
Καραβάς
 15:00:0015:00
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Μοσχάτο
Ατρόμητος Κερ.
 15:00:0015:00
2018-12-17 16:00:0017/12/2018Ένωση Ρέντη
ΑΣ Δραπετσώνας
 16:00:0016:00

 

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-16 00:00:0016/12/2018Αστέρας Νίκαιας
Οδηγήτρια
 00:00:0000:00
2018-12-16 00:00:0016/12/2018Πειραϊκός
ΑΕ Νίκαια
 00:00:0000:00
2018-12-16 10:30:0016/12/2018Λέοντες Καμινίων
Ολυμπιακός Περ.
 10:30:0010:30
2018-12-16 12:45:0016/12/2018Πανιώνιος Κερ.
ΑΕ Αίγινας
 12:45:0012:45
2018-12-16 12:45:0016/12/2018Αργοναύτης
Νέοι Δραπετσώνας
 12:45:0012:45
2018-12-16 13:00:0016/12/2018Νέοι Ευγενείας
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
 13:00:0013:00
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Φαληρικός
Άρης Αμφιάλης
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-15 15:00:0015/12/2018Νίκη Ρέντη
Ηρακλής Νίκαιας
 15:00:0015:00
2018-12-15 16:30:0015/12/2018Αστέρας Κερ.
Σπίθα Νίκαιας
 16:30:0016:30
2018-12-16 10:30:0016/12/2018Θησέας
Φίλαθλοι
 10:30:0010:30
2018-12-16 12:30:0016/12/2018Άνω Νεάπολη
Ολυμπιακός Κερ.
 12:30:0012:30
2018-12-16 12:45:0016/12/2018Ένωση Καμινίων
Πανφαληρικός
 12:45:0012:45
2018-12-16 13:30:0016/12/2018Νέο Ικόνιο
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
 13:30:0013:30
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Παντζιτζιφιακός
ΑΟΚ Φαλήρου
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΠ 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-15 15:00:0015/12/2018Περαμαϊκός
Σαλαμινομάχοι
 15:00:0015:00
2018-12-15 15:00:0015/12/2018ΑΟ Πειραιάς
Προφήτης Ηλίας
 15:00:0015:00
2018-12-15 15:00:0015/12/2018ΑΕ Σαλαμίνας
ΑΣΧ Ποσειδών
 15:00:0015:00
2018-12-16 00:00:0016/12/2018Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Π.
 00:00:0000:00
2018-12-16 10:30:0016/12/2018Πολυκράτης
Μιθριδάτης
 10:30:0010:30
2018-12-16 10:30:0016/12/2018ΑΣ Κωφών
Πυθαγόρας
 10:30:0010:30
2018-12-16 15:00:0016/12/2018Χατζηκυριάκειο
Δάφνη Ταμπουριών
 15:00:0015:00

Click to add a comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply