Connect with us

Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.

Γ’ ΕΠΣΑ: Αρχίζει το ματς…

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Ξεκινάει αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΑ και στους 4 ομίλους.

Στα σημαντικά του πρωταθλήματος οι επιστροφές του Κεραυνού Αγίας Βαρβάρας και του Αίμου Πετρούπολης, ενώ θα αγωνιστούν κανονικά και οι Φωστήρας Ηλιούπολης και Θύελλα Περιστερίου που πέρυσι είχαν αποχωρήσει.

Τα παιχνίδια της πρεμιέρας που ξεχωρίζουν είναι τα εξής:

Κεραυνός Πετρούπολης-Πανθησειακός, Ιάσονας- ΑΟ Γλυφάδας (1ος όμιλος), Πετράλωνα- Χαλκηδονικός, Ταταύλα- Μαρούσι (2ος όμιλος), ΑΕ Περιστερίου- Νέα Σμύρνη, ΑΕ Μεταμόρφωσης- Ζέφυρος (3ος όμιλος), Φωστήρας Ηλιούπολης- Πέρα Κλουμπ, Θεμιστοκλής- Προμηθέας (4ος όμιλος).

Ρεπό στην πρεμιέρα έχουν οι Λαρισαϊκός (1ος όμιλος), Πατήσια (2ος όμιλος). ΑΟ Κωφών (3ος όμιλος).

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας ….

Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α.
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/23 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
43. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/10/23 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι.
44. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/10/23 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α.
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/10/23 11:00 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/23 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ.
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ.
48. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/10/23 11:00 ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 01/10/23 11:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
50. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/10/23 16:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30 ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
52. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 01/10/23 09:30 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
53. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΡΙΣΗΣ Β.
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 12:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ.
55. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/23 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 30/09/23 16:30 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΛΑΡΙΣΗΣ Β.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/23 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ.
59. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/10/23 11:00 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α.
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/23 11:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/23 12:30 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε.

 

Advertisement
Exit mobile version