Connect with us

Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

 

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Τράχωνες
2 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Άρης Πετρ.
0 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Αθηναϊκός
Απόλλων Χαλ.
6 - 3
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Κηφισιά
Πετράλωνα
2 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Μικρασιατικός Καισ.
Δόξα Βύρωνος
1 - 0
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Θύελλα Αγ. Δημ.
Αγία Παρασκευή
1 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Δάφνη Παλ. Φαλ.
Παλαιό Φάληρο
1 - 3
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ηλιούπολη
Ηράκλειο
2 - 1

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΑΟ Ιλίου
Φωστήρας Ηλ.
1 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Πανερυθραϊκός
Χολαργός
6 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Σούρμενα
Ιάσων
0 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Νέα Ιωνία
Ήφαιστος Περιστ.
7 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019ΠΑΟ Ρουφ
Άγιαξ Ταύρου
2 - 3
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Διάνα Ηλ.
Φωστήρας
2 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019ΑΟ Περιστερίου
Χαϊδάρι
4 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Χαλάνδρι
0 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Αλσούπολη
ΑΟΝ Αργυρούπολης
1 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Άρης Χολαργού
3 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Κηπούπολη
Κολωνός
4 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Ελπίδα Αγ. Αναργ.
ΑΟΝΦ Άτταλος
3 - 6
2019-05-11 17:00:0011/05/2019ΠΟ Ψυχικού
Χρυσούπολη
4 - 0
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Παπάγος
Φοίνικας Περιστ.
0 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Ατρόμητος Χαλ.
Αθηναΐδα
1 - 3
2019-05-12 15:00:0012/05/2019Ηρακλής Περιστ.
Αστέρας Ζωγρ.
2 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Πεύκη
Ελευθερούπολη
0 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Αίμος Πετρ.
ΑΟ Βύρων
4 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ποσειδών Γλυφ.
Ατρόμητος Μετ.
2 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ιεράπολη
Εθνικός Αστέρας
4 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Μελίσσια
Νεοπεντελικός
3 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Κένταυρος Βριλ.
Υμηττός
1 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Άγιος Θωμάς
1 - 1
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Άμιλλα Περιστ.
Κοψαχείλα
0 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 30η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Γκυζιακός
Λυκόβρυση
0 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Ανθούπολη
Νίκη Αλίμου
17 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Θρίαμβος Αθηνών
Παράδεισος
1 - 1
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Τερψιθέα
Κηφισιά 2010
0 - 0
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Βριλήσσια
Αγία Ελεούσα
3 - 2
2019-05-11 17:00:0011/05/2019Γαλάτσι
ΑΟ Γλυφάδας
2 - 2
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Άγιος Δημήτριος
Λαύρα Αργ.
 17:00:0017:00
2019-05-12 17:00:0012/05/2019Ζέφυρος Αιγ.
Καματερό
 17:00:0017:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 10:00:0021/04/2019Πράσινα Πουλιά
Άτλας Κυψέλης
0 - 3
2019-04-21 11:00:0021/04/2019ΑΕ Ιλίου
Αττικός
3 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019ΑΟ Κωφών
Άρης Καλαμακίου
0 - 5
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Νέα Σμύρνη
Αναγέννηση Πετρ.
3 - 1
2019-04-21 13:00:0021/04/2019ΑΕ Περιστερίου
Ιπποκράτης
1 - 0
2019-04-21 14:15:0021/04/2019Άφοβος
Απόλλων Περιστ.
1 - 3

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 00:00:0020/04/2019Ελαφρά Ταξιαρχία
Πανθησειακός
0 - 3
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Αίας Αθηνών
Πανιώνιος Καισ.
0 - 6
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Αρίων
Αστέρας Χαϊδ.
1 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Ταταύλα
Χαλκηδονικός
0 - 0
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Δάσος Χαϊδ.
Γαλαξίας
1 - 5
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Ερμής Ηρακλείου
Παγκράτι
1 - 2

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 10:30:0021/04/2019Τόλμη Περιστ.
Κεραυνός Πετρ.
0 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Θεμιστοκλής
Λέοντες
1 - 2
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Κεραμεικός
ΓΣ Καισαριανής
2 - 2
2019-04-21 13:30:0021/04/2019Θύελλα Περιστ.
Κρόνος Αθηνών
0 - 3
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Φωστήρας Καισ.
Πλάτων
0 - 3
2019-04-21 16:30:0021/04/2019Αστέρας Εξαρχείων
Προμηθέας
1 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 25η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Καλαμάκι
Αμπελόκηποι
4 - 0
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Δάφνη Αθηνών
Ορφέας Αιγ.
3 - 8
2019-04-20 16:30:0020/04/2019Τριφυλλιακός
Βοτανικός
5 - 1
2019-04-21 10:45:0021/04/2019Πέρα Κλουμπ
Μαρούσι
3 - 1
2019-04-21 11:00:0021/04/2019Πατήσια
Λαρισαϊκός
4 - 4
2019-04-21 13:30:0021/04/2019Δούρειος Κυψ.
Κορωνίδα
3 - 2

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply