Connect with us

Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

 

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος -7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Ηλιούπολη
ΓΣ Αργυρούπολης
Παλαιό Φάληρο
Τράχωνες
Θύελλα Αγ. Δημ.
Θρίαμβος Χαϊδ.
Δόξα Βύρωνος
Πετράλωνα
Μικρασιατικός Καισ.
Αθηναϊκός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
Αγία Παρασκευή
Απόλλων Χαλ.
Ηράκλειο
Άρης Πετρ.
Αθηναϊκός
Χαραυγιακός
Αγία Παρασκευή
Ήφαιστος Περιστ.
Πετράλωνα
Θρίαμβος Χαϊδ.
Ηράκλειο
Χολαργός
ΑΟ Περιστερίου
Ιάσων
Μελίσσια
Νέα Ιωνία
ΓΣ Αργυρούπολης
Άρης Πετρ.
Ολυμπιακός Λιοσίων
Κένταυρος Βριλ.
Πανερυθραϊκός
Ηράκλειο
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Λυκόβρυση
Χαϊδάρι
Άγιος Δημήτριος
Νέα Ιωνία
Δάφνη Π. Φαλήρου
Ολυμπιακός Λιοσίων
Ήφαιστος Περιστ.
Αστέρας Ζωγρ.
ΑΟΝΦ Άτταλος
Διάνα Ηλ.
Θύελλα Αγ. Δημ.

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Χαλάνδρι
Ήφαιστος Περιστ.
Χαϊδάρι
Φωστήρας Ηλ.
ΑΟ Περιστερίου
Νέα Ιωνία
Διάνα Ηλ.
ΑΟ Ιλίου
Χολαργός
Ιάσων
Άγιαξ Ταύρου
Ολυμπιακός Λιοσίων
Σούρμενα
ΠΑΟ Ρουφ
Πανερυθραϊκός
Κηπούπολη
Καματερό
Λυκόβρυση
Φωστήρας Ηλ.
Ηλιούπολη
Θύελλα Αγ. Δημ.
Χαϊδάρι
Σούρμενα
Διάνα Ηλ.
Άγιαξ Ταύρου
Τράχωνες
Πανερυθραϊκός
Απόλλων Χαλ.
Παλαιό Φάληρο
Παπάγος
ΠΑΟ Ρουφ
ΑΟ Ιλίου
Ηλυσιακός
Παλαιό Φάληρο
Μικρασιατικός Καισ.
Παπάγος
Σούρμενα
Απόλλων Χαλ.
Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.
Χολαργός
Μελίσσια
ΑΟ Βύρων
ΑΟ Περιστερίου
Χαλάνδρι

 

Α' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Δόξα Βύρωνος
Βριλήσσια
Καματερό
Άγιοι Ανάργυροι
ΓΣ Αργυρούπολης
Άρης Πετρ.
Άγιαξ Ταύρου
Αγία Ελεούσα
Κηπούπολη
ΑΟ Ιάσων
Αθηναϊκός
Πετράλωνα
Τράχωνες
Ανθούπολη

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Άγιος Θωμάς
Λαύρα Αργ.
Νεοπεντελικός
ΑΟ Γλυφάδας
Φωστήρας Ηλ.
Άρης Καλαμακίου
Καλαμάκι
ΑΕ Μεταμόρφωσης
Κολωνός
Δάφνη Αθηνών
ΑΟΝ Αργυρούπολης
Υμηττός
Πέρα Κλουμπ
Ιεράπολη

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Ελευθερούπολη
Ατρόμητος Μετ.
Άγιος Θωμάς
Εθνικός Αστέρας
Υμηττός
Νεοπεντελικός
Πεύκη
Αίμος Πετρ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ποσειδών Γλυφ.
Κένταυρος Βριλ.
Ιεράπολη
Κοψαχείλα
ΑΟ Βύρων
Μελίσσια
Άμιλλα Περιστ.
ΑΟ Ιλίου
Πεύκη
Αστέρας Ζωγρ.
Νέα Σμύρνη
Γκυζιακός
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
ΑΟ Ταταύλων
Ορφέας Αιγ.
Παράδεισος
Αθηναΐδα
Κοψαχείλα
Κολωνός
Ελευθερούπολη
Μικρασιατικός Καισ.
Πλάτων
Ατρόμητος Μετ.
Νέα Σμύρνη
ΓΣ Καισαριανής
ΠΟ Ψυχικού
Γαλαξίας
Γκυζιακός
Χαλκηδονικός
Πανιώνιος Καισ.
Κηφισιά 2010
Αλσούπολη
ΑΟ Ταταύλων
Εθνικός Αστέρας
ΠΑΣ Γαλάτσι
Τερψιθέα
Ελευθερούπολη

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Γαλάτσι
Ανθούπολη
Βριλήσσια
Θρίαμβος Αθηνών
Καματερό
Λυκόβρυση
Λαύρα Αργ.
Νίκη Αλίμου
ΑΟ Γλυφάδας
Παράδεισος
Τερψιθέα
Ζέφυρος Αιγ.
Αγία Ελεούσα
Κηφισιά 2010
Άγιος Δημήτριος
Γκυζιακός
ΑΟ Γλυφάδας
Αστέρας Εξαρχείων
Τερψιθέα
ΠΟ Ψυχικού
Ανθούπολη
Χαλκηδονικός
Γαλάτσι
Άγιος Θωμάς
Αγία Ελεούσα
Ηρακλής Περιστ.
Άγιος Δημήτριος
Νεοπεντελικός
Κηφισιά 2010
Βριλήσσια
ΑΣ Δούρειος
Δάφνη Παλ. Φαλ.
Άρης Χολαργού
Αθηναΐδα
Παράδεισος
Ορφέας Αιγ.
Κορωνίδα
Πεύκη
Ποσειδών Γλυφ.
Λύκοι Χαϊδ.
Ιπποκράτης
Άμιλλα Περιστ.
Θρίαμβος Χαϊδ.
ΑΕ Περιστερίου
Ηρακλής Περιστ.
Αστέρας Εξαρχείων
Ατρόμητος Μετ.
Ατρόμητος Χαλ.

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 6η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
Φοίνικας Καλλ.
Νέα Σμύρνη
Άτλας Κυψέλης
Άρης Καλαμακίου
Αττικός
Αναγέννηση Πετρ.
Ιπποκράτης
Απόλλων Περιστ.
ΑΕ Ιλίου
ΑΟ Κωφών
Πράσινα Πουλιά
Άφοβος
Γαλαξίας
Χρυσούπολη
Διαγόρας Αιγ.
Αναγέννηση Πετρ.
Πατήσια
Τριφυλλιακός
Λέοντες
Πράσινα Πουλιά
Άμιλλα Περιστ.
Θρίαμβος Αθηνών
Δάφνη Αθηνών
Ερμής Ηρακλείου
Πανιώνιος Καισ.
Μαρούσι
Θύελλα Περιστ.
Δάσος Χαϊδ.
Αίας Αθηνών
Πατήσια
Ερμής Ηρακλείου
Αναγέννηση Πετρ.
Αστέρας Γλυφ.
Κρόνος Αθηνών
Αστέρας Χαϊδ.
Φοίνικας Καλλ.
Άτλας Κυψέλης
Ίωνες Π. Φαλήρου
Θύελλα Περιστ.
Αίμος Πετρ.

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 6η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
Πανθησειακός
Παγκράτι
Διαγόρας Αιγ.
Ερμής Ηρακλείου
Ελαφρά Ταξιαρχία
Αίας Αθηνών
Χαλκηδονικός
Γαλαξίας
Αστέρας Χαϊδ.
Πανιώνιος Καισ.
Αρίων
Δάσος Χαϊδ.
Πανθησειακός
Νίκη Αλίμου
Φοίνικας Καλλ.
ΑΣ Ιλίσια 2004
Φωστήρας Καισ.
Αμπελόκηποι
Πέρα Κλουμπ
Κρόνος Αθηνών
Παγκράτι
Ατρόμητος Χαλ.
Άτλας Κυψέλης
Ιπποκράτης
ΑΟ Κωφών
ΓΣ Καισαριανής
Προμηθέας
Βοτανικός
Αττικός
Αρίων
Διαγόρας Αιγ.
ΑΟ Κωφών
Αμπελόκηποι
Τριφυλλιακός
Παγκράτι
Κεραμεικός
Ζέφυρος Αιγ.
Δάσος Χαϊδ.
Νίκη Αλίμου
Ιλίσια 2004

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 6η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
Λέοντες
Προμηθέας
Θύελλα Περιστ.
Αστέρας Εξαρχείων
Φωστήρας Καισ.
Κεραμεικός
Πλάτων
Κεραυνός Πετρ.
Κρόνος Αθηνών
ΓΣ Καισαριανής
Αρμενική
Τόλμη Περιστ.
Ποσειδών Γλυφ.
Κορωνίδα
Άφοβος
Ζέφυρος Αιγ.
Καλαμάκι
ΑΕ Ιλίου
Υμηττός
Κεραμεικός
Λαρισαϊκός
Αίας Αθηνών
Αστέρας Χαϊδ.
Αρίων
Ίωνες Π. Φαλήρου
Κεραυνός Πετρ.
Θεμιστοκλής
Αττικός
Πανθησειακός
ΠΑΣ Αθηνών 1966
Προμηθέας
Λαρισαϊκός
ΑΕ Ιλίου
Μαρούσι
Λέοντες
Φωστήρας Καισ.
Κεραυνός Πετρ.
Άφοβος
Πλάτων
Θρίαμβος Αθηνών

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

P