Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Τα αποτελέσματα σε Κ18 και Κ16 της ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Ξεκίνησε η φάση των νοκ άουτ αγώνων στα πρωταθλήματα Κ18 και Κ16 της ΕΠΣΑ.

Τα αποτελέσματα…

Κ18 ΙΣΧΥΡΩΝ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/23 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/04/23 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Σάββατο 22/04/23 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/04/23 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/23 19:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/04/23 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΙΑΣΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 23/04/23 19:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. 3-0

Κ18 ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 22/04/23 10:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/23 12:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΑΣΣΑ Μ. 3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/23 13:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν. 0-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/04/23 19:30 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/23 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. 4-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 23/04/23 18:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΒΑΓΓΕΡ Χ. 1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/04/23 18:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/04/23 19:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2

Κ16 ΙΣΧΥΡΩΝ

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/23 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. 1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/23 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ. 1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/23 17:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/04/23 18:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 22/04/23 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΡΟΥΦ 1 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 23/04/23 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 23/04/23 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 5-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/04/23 18:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ. 5-1
Σε όσα παιχνίδια έληξαν ισόπαλα προκρίθηκαν οι γηπεδούχοι.
Η επόμενη αγωνιστική…
Κ18 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/04/23 11:00
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/04/23 14:00
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/23 18:00
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/23 19:15
Κ18 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/23 12:30
33. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 29/04/23 17:30
34. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/23 15:30
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/04/23 17:00

 

Κ16 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/23 10:30
50. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/04/23 11:45
51. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 29/04/23 13:00
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 29/04/23 19:30
Κ16 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/23 11:15
54. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/23 12:00
55. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 29/04/23 12:00
56. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/04/23 13:30
57. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/23 15:00
58. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/04/23 16:30
59. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/23 18:00
60. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Σάββατο 29/04/23 18:00
Advertisement
Exit mobile version