Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σην ΕΠΣΑ

Published

on

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/23 16:30
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/23 16:30
3. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/23 12:00
4. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 01/10/23 16:30
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 16:30
6. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/23 16:30
7. Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/10/23 16:30
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Κυριακή 01/10/23 16:30
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/23 16:30
10. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30
11. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/23 16:30
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/23 16:30
13. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/10/23 16:30
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/10/23 16:30
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 01/10/23 16:30
16. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/10/23 16:30
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/23 16:30
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30
19. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/23 16:30
20. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 30/09/23 16:30
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/10/23 11:00
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 01/10/23 12:30
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/10/23 16:30
24. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/10/23 16:30
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/23 16:30
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/09/23 16:30
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/09/23 16:30
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/23 16:30
29. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/23 16:30
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/10/23 11:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/23 16:30
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/23 16:30
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/09/23 16:30
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30
35. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/23 16:30
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/09/23 16:30
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/23 16:00
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/23 16:30
39. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/10/23 16:30
40. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 01/10/23 16:30
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/23 16:30
43. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/10/23 10:30
44. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/10/23 11:00
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/10/23 11:00
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/23 16:30
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30
48. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/10/23 11:00
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 01/10/23 11:00
50. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/10/23 16:30
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/09/23 16:30
52. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 01/10/23 09:30
53. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 11:00
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 12:30
55. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/23 16:00
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 30/09/23 16:30
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/23 16:30
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/23 09:30
59. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/10/23 11:00
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/23 11:30
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/23 16:30
Advertisement
Advertisement
Exit mobile version