Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
2. Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 25/11/23 15:00
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/11/23 15:00
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
5. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/11/23 15:00
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/23 15:00
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 26/11/23 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
11. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 26/11/23 15:00
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/23 15:00
13. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 26/11/23 15:00
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00
15. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 26/11/23 15:00
16. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/11/23 15:00
18. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/23 15:00
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/11/23 15:00
20. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 26/11/23 10:00
21. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/23 11:00
22. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 26/11/23 11:30
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/23 15:00
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/11/23 15:00
29. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
30. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/23 11:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00
32. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/11/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
34. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 25/11/23 15:00
35. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/11/23 15:00
36. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 25/11/23 15:00
37. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/23 15:00
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/23 11:15
39. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/11/23 15:00
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/23 15:00
42. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/23 09:00
43. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/23 09:30
44. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΑΣΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/23 11:00
45. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/23 11:30
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
46. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/11/23 15:00
47. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
49. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/23 15:00
50. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
51. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/23 15:00
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 25/11/23 15:00
53. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
54. ΑΡΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/11/23 11:00
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 11:00
58. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 26/11/23 11:00
59. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/23 12:00
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/23 12:30
61. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
62. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/23 15:00
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/23 11:00
64. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/23 11:00
65. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ – ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/11/23 11:00
66. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Κυριακή 26/11/23 11:30
Advertisement
Exit mobile version