A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/01/22 15:00
2. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/01/22 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/01/22 15:00
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 23/01/22 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
6. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/01/22 15:00
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 22/01/22 15:00
8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/01/22 15:00
9. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/01/22 15:00
10. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/01/22 15:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/01/22 15:00
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/01/22 15:00
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 23/01/22 15:00
15. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 23/01/22 15:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/01/22 15:00
17. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/01/22 15:00
18. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
19. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/01/22 15:00
20. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/01/22 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
21. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
22. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/01/22 15:00
23. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/01/22 11:00
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/01/22 12:00
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/01/22 15:00
26. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/01/22 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 22/01/22 15:00
28. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/01/22 09:30
29. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/01/22 11:00
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/01/22 11:00
31. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/01/22 11:00
32. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/01/22 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/01/22 15:00
34. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/01/22 15:00
35. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/01/22 11:30
37. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/01/22 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
38. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
39. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/01/22 15:00
40. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 22/01/22 15:00
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/01/22 11:00
42. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 23/01/22 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
43. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/01/22 15:00
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 23/01/22 11:00
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/01/22 11:00
46. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/01/22 15:00
47. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/01/22 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/01/22 15:00
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/01/22 11:00
50. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 23/01/22 11:00
51. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/01/22 11:30
52. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/01/22 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
53. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
54. ΑΦΟΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/01/22 15:00
55. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/01/22 15:00
56. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/01/22 11:00
57. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/01/22 11:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00
59. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 23/01/22 09:30
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/01/22 10:00
61. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/01/22 15:00
62. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/01/22 15:00

Exit mobile version