Connect with us

Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

4η Αγωνιστική

Ομάδες
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ

Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004

Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

7η Αγωνιστική

Ομάδες
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004

Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

13η Αγωνιστική

Ομάδες
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

Ρεπό: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

19η Αγωνιστική

Ομάδες
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

20η Αγωνιστική

Ομάδες
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ

Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

21η Αγωνιστική

Ομάδες
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

Advertisement
Exit mobile version