stoplekto

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου (22-23/10)

Published

on

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
1.
ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΥΚΗΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
2.
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
3.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
4.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
5.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή
23/10/16
16:00
6.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
7.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
8.
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
9.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
10.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
23/10/16
11:00
11.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
12.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
13.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
14.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
15.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
16.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή
23/10/16
16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
17.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
18.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
19.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο
22/10/16
16:00
20.
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
21.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
22.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
23.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
24.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή
23/10/16
11:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
25.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
26.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
27.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
22/10/16
16:00
28.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ
ΓΟΥΔΗ
Σάββατο
22/10/16
16:00
29.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
30.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
23/10/16
16:00
31.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
23/10/16
16:00
32.
ΙΑΣΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
33.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Σάββατο
22/10/16
16:00
34.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΡΟΥΦ
Σάββατο
22/10/16
16:00
35.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
23/10/16
15:30
36.
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
23/10/16
16:00
37.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
23/10/16
16:00
38.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
39.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
40.
ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
41.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
10:00
42.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
23/10/16
11:00
43.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
11:30
44.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
12:00
45.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
23/10/16
16:00
46.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
16:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
47.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο
22/10/16
16:00
48.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
49.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο
22/10/16
16:00
50.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
11:00
51.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΥΚΗΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
52.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
11:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
53.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
23/10/16
11:00
54.
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
55.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή
23/10/16
11:00
56.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
57.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
23/10/16
13:00
58.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
23/10/16
14:00
59.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
23/10/16
16:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
60.
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο
22/10/16
16:00
61.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
22/10/16
16:00
62.
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
63.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
23/10/16
11:00
64.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
23/10/16
11:30
65.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Κυριακή
23/10/16
16:00

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Ακύρωση απάντησης

Exit mobile version