Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην ΕΠΣΑ (5-6/12)

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/12/15 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.
2. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/12/15 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.
5. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
7. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
10. ΠΕΥΚΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
15. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
16. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.
19. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/12/15 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/12/15 12:15 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
22. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
23. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
24. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/12/15 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
26. ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/12/15 11:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
27. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/12/15 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
29. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
30. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
32. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
34. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΟΝΤΟΣ Κ.
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
37. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
38. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/12/15 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
39. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
40. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/12/15 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.
42. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/12/15 09:30 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/12/15 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
48. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.
49. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/12/15 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
50. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/12/15 12:30 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.
51. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/12/15 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
53. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 05/12/15 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
54. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
55. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/12/15 09:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/12/15 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
57. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/12/15 11:00 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
60. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/12/15 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
62. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 12:15 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
63. ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/12/15 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΗΜΑΣ Ν.
64. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/12/15 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Ακύρωση απάντησης

Exit mobile version