Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (10-11/10)

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/10/15 16:00
2. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/10/15 16:00
3. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/10/15 16:00
4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/10/15 11:00
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 11/10/15 16:00
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00
7. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 11/10/15 16:00
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/10/15 16:00
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/10/15 16:00
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/15 16:00
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
13. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/15 16:00
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/10/15 16:00
15. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/15 16:00
16. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/15 16:00
19. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/15 16:00
20. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/10/15 11:00
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 11:00
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00
23. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/10/15 16:00
24. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/15 16:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/10/15 16:00
26. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
27. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/10/15 12:00
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/10/15 16:00
29. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/10/15 16:00
30. ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/10/15 16:00
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00
32. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/10/15 16:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/15 16:00
34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/10/15 16:00
36. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/15 16:00
37. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 11/10/15 16:00
38. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 11/10/15 16:00
39. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/15 16:00
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/15 16:00
42. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
43. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/15 09:30
44. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/10/15 16:00
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/10/15 16:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
46. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/15 16:00
47. ΒΥΡΩΝ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 10/10/15 16:00
48. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/10/15 16:00
49. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/15 11:00
50. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00
51. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/10/15 16:00
52. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/15 16:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
53. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/10/15 16:00
54. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/15 16:00
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/10/15 11:00
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/10/15 11:00
57. ΑΡΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/10/15 11:00
58. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/10/15 11:00
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/10/15 16:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/10/15 16:00
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/10/15 16:00
63. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/15 16:00
64. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/10/15 11:00
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/15 16:00

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Ακύρωση απάντησης

Exit mobile version