Ε.Π.Σ.Π.
Άλλη μια ανανέωση στον ΑΣ Δραπετσώνας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/06/giorgos-roussos.jpg)
Το ΔΣ του ΑΣ Δραπετσώνας ενημερώνει με ανακοίνωση του ότι ο ποδοσφαιριστής Γιώργος Ρούσσος θα παραμείνει στην ομάδα και την ερχόμενη ποδοσφαιρική περίοδο.
Το Δελτίο Τύπου αναλυτικά:
«Ο Α.Σ. Δραπετσώνας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή της ομάδας μας Γιώργο Ρούσσο. Ο νεαρός μεσοεπιθετικός μετα από συνάντηση με τους ιθύνοντες του συλλόγου, συμφώνησε να παραμείνει και του χρόνου κάτοικος Δραπετσωνας. Ο 20χρονος άσος τη σεζόν που μας τελείωσε αγωνίστηκε σε 18 αγώνες και σκόραρε 3 φορές.
Γιώργο σου ευχόμαστε από καρδιάς καλή αγωνιστική σεζόν με υγεία και πολλές επιτυχίες στο μέλλον με τα κόκκινα!»
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)