Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Άρης Αμφιάλης- Ένωση Α.Α. Ρέντη 2-2

Στο…97′ ο Άρης Αμφιάλης έσωσε την παρτίδα και ισοφάρισε σε 2-2 την Ένωση Απόλλωνα Ακράτητου Ρέντη και διατηρείται σε τροχιά ανόδου.

Ο Άρης πήρε το προβάδισμα με τον Κανταρά(3′), για να γυρίσουν το ματς οι Ρεντιώτες με δύο γκολ του Ντόνε(7′, 45′).

Η απέλπιδα προσπάθεια των  γηπεδούχων να ισοφαρίσουν ήρθε στο 97′ με τον Χάλαρη να χαρίζει έναν πολύτιμο βαθμό στην ομάδα του.

Σοβαρά παράπονα από τη διαιτησία του Κακριδή έχει η Ένωση, που διαμαρτύρεται για τα λεπτά των καθυστερήσεων…

ΑΡΗΣ: Πολυχρονόπουλος, Αθανασίου(82′ Γκόλγκαρης Γ.), Ξενίκας, Αναστασίου Π.(56′ Αρβανίτης), Ρουσίδης, Γκόλγκαρης Β., Ζευγολατάκος, Σάνκα(70′ Τερζίου), Χάλαρης, Βαλάκος, Κανταράς.

ΕΝΩΣΗ: Κυρίτσης, Μερεντίτης, Τσαπανίδης, Σταματάκης, Καμαράδος, Μπαλόπητος, Μπέρμπερη(75′ Παλαχάρ), Σερετίδης(90′ Πρέκας), Μπιζιργιάννης, Ντόνε, Τζιώτης(88′ Σαλέμ).