Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Άρης Αμφιάλης – Λέοντες Καμινίων 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/10/aris-amfialis-olimpiakos-peramatos-e1571599480710.jpg)
Τους βαθμούς της ισοπαλίας μοιράστηκαν Άρης Αμφιάλης και Λέοντες Καμινίων, με τις δύο ομάδες να “κολλούν” στο 0-0. Και οι δυο ομάδες συνεχίζουν αήττητες την πορεία τους.
Διατήτευσε ο Ζέστας.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ: Πολυχρονόπουλος, Λεφάκης, Κανταράς (75’ Χριστοφής), Αναστασίου Φ., Γκόλγκαρης Θ, Αναστασίου Γ., Κυριτσιμπασάκης (46’ Βαλάκος), Γκόλγκαρης Γ., Μπαρώτας, Τερζίου, Ζευγολατάκος.
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ: Φρατζεσκάκης, Καλής, Σπυριδάκης (60’ Τριγύρης), Ζούβελος, Μουστάκας, Ξυπολυτάς, Μήτρε, Μπαλτιμάς (81’ Βλαχάκης), Κεκάκος (60’ Κατσουμπής), Διαμαντόπουλος, Αράπι (81’ Μπετενιώτης).
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)