Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Άρης Αμφιάλης- Νέοι Ευγενείας 0-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/08/Neoi-Eugeneias.jpg)
Μετά από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες οι Νέοι Ευγενείας επανήλθαν στις επιτυχίες, επικρατώντας στις Σιταποθήκες με 1-0 του Άρη Αμφιάλης.
Σκόρερ των νικητών ο Γκανίδης στο 25′.
Οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι με τον Βασιλόπουλο(32′).
Διαιτήτευσε ο Κακριδής.
ΑΡΗΣ: Κουλούρης, Ζευγολατάκος(75′ Μαυρίδης), Ζαχαρίου, Αναστασίου, Βαζαίος, Πρεβεζιάνος, Κουφόπουλος(70′ Ξενίκας), Καραντινός, Βασιλόπουλος, Σάνκα, Ούγγρης.
ΝΕΟΙ: Κατσικώστας, Νικολάου, Ιωκειμίδης, Δερμεντζόγλου, Αβράμης, Τοπίκογλου Οδ., Μαλούχος(80′ Μουράτι), Καριντζαΐδης, Τσιαμήτας(65′ Στριγκώνης), Ζαμπέτης(85′ Αποστολάκης), Γκανίδης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)