Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.
Άρης Βούλας – Ανανέωσε με Δημήτρη Γιαννόπουλο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/05/giannopoulos-dhmhtrhs.jpg)
Ο σχεδιασμός της επόμενης χρονιάς στον Άρη Βούλας συνεχίζεται με παραμονές, αποχωρήσεις και προσθέσεις νέων παικτών.
Η παραμονή του Δημήτρη Γιαννόπουλου κρίθηκε αναγκαία και μέσα σε λίγα λεπτά έδωσαν τα χέρια, ώστε το αριστερό μας μπακ και προπονητής στην Ακαδημία μας και πάνω απ΄όλα ένα απο τα καλύτερα παιδιά της αθλητικής μας οικογένειας, να παραμείνει και τη νέα χρονιά, αφού μάλιστα ολοκλήρωσε και την στρατιωτική του θητεία. Δημήτρη ο αλληλοσεβασμός μας είναι απο τα πρώτα κριτήρια, σου ευχόμαστε υγεία και μαζί να πραγματοποιήσουμε τους στόχους μας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)