Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ίκαρος Καλλιθέας – ΑΣ Ποντίων 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/12/ikaros-kalitheas23-12-17-1.jpg)
Ίκαρος Καλλιθέας και ΑΣ Ποντίων πάλεψαν για 90 λεπτά στο γήπεδο του Ρέντη αλλά δεν κατάφεραν να σκοράρουν και παρέμειναν στο 0-0 κατακτώντας αμφότεροι τον βαθμό της ισοπαλίας δίνοντας παράταση στην αγωνία για παραμονή στην μεγάλη κατηγορία.
Ο Ίκαρος είχε δοκάρι στο 71′ με τον Γραίο.
Ο διαιτητής Κακρίδης απέβαλε τον Ναυπλιώτη στο 64’
Ίκαρος Καλλιθέας: Κυριάκου, Μαγουλάς Π., Καραουλάνης, Ναυπλιώτης Ταρούχας, Πλέσσας, Ntoja(80’ Τρικαμηνάς), Σεϊτανίδης, Ταμπάκου(34’ Ηλιόπουλος), Γραίος, Τσουφλίδης(56’ Μαγουλάς Χ.).
ΑΣ Ποντίων: Μπάλτας, Νίνος(67’ Κάντζιος), Τόγιας, Τόλι, Νισήριος(67’ Μειμέτης), Παπαδόπουλος, Piccialo(67’ Dobrin), Σοφόύλης, Λιάσκος, Χατζηκυριάκος(67’ Αιβαλιώτης), Μελεμενής
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)