Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
ΑΕ Σαρωνικός Αίγινας- ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/01/saronikos21-22-scaled-e1646585805572.jpg)
ΑΕ Σαρωνικός Αίγινας και ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδας δεν μπόρεσαν να βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα και μοιραία έμειναν στο 0-0.
Διαιτήτευσε ο Δαμιανάκης.
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ: Μπακόμητρος Κ., Χρυσοχόος, Κάτσας, Μελάς, Γκαρής Σ., Τζελάι(62′ Γκοτζούλιας), Πασχάλης(62′ Μυφτάκου), Στακάι, Φεϊζούλα, Καλικαντής, Μαχμουτάι.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΥ ΑΕΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ: Γεωργίου, Αρώνης, Καμμένος, Κικίδης, Βοζίκης, Σαλάτας, Πέρρος, Μεσσήνης(74′ Βάσσος), Κασδοβασίλης, Ηλιόπουλος, Φωτόπουλος(72′ Αδαμίδης).
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)