Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Αλσούπολη: Χειρουργήθηκε ο Γιώργος Ράπτης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/11/received_827936468657210.jpeg)
Την πόρτα του χειρουργείου πέρασε ο ποδοσφαιριστής της Αλσούπολης Γιώργος Ράπτης.
Ο δυναμικός κεντρικός αμυντικός είχε τραυματιστεί σοβαρά στον ώμο στον αγώνα με τον Φοίνικα Περιστερίου, και υποβλήθηκε σε επέμβαση στο νοσοκομείο ΜΕΤΡΟΠΌΛΙΤΑΝ από τον διακεκριμένο ορθοπεδικό κύριο Κουλουμέντα.
Η διοίκηση της ομάδας στάθηκε από την πρώτη στιγμή δίπλα στον ποδοσφαιριστή με κάθε τρόπο, και φυσικά θα παραμείνει δίπλα του σε όλο το διάστημα της αποκατάστασης του. Η επιστροφή του αναμένεται σε περίπου δύο μήνες.
Όλη η οικογένεια της Αλσούπολης εύχεται στον Γιώργο περαστικά, καλή δύναμη και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)