Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Ανανεώνει ο ένας μετά τον άλλο στον Μανδραϊκό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/06/gevrgiadhs-doudeshs-vlaxopoulos-apazidhs-floreas.jpg)
Σε ανανέωση μιας ακόμη πεντάδας ποδοσφαιριστών προχώρησε η διοίκηση του Μανδραϊκού, αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει τα παρακάτω:
Συνεχίζουν και την επόμενη χρονιά με τον Μανδραϊκό οι ποδοσφαιριστές Ήρακλή Γεωργιάδη, Δημήτρη Απατζίδη , Ντίνο Βλαχόπουλο, Ηρακλή Δουδέση, και Γιάννη Φλωρέα
Μετά από εισήγηση του προπονητή Γιώργου Σωτήρχου, η Διοίκηση ήρθε σε συμφωνία σε όλα με τους ποδοσφαιριστές και ανανεώθηκε η επιτυχημένη συνεργασία και για την επόμενη χρονιά.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)